+ 48 32 731 52 80 itco@kki.pl

Od Projektu Do Realizacji

Amnon Polska Sp. z o.o. podejmuje się zaprojektowania i wykonania zjeżdżalni stosując się ściśle do zapotrzebowania inwestora.

1. Projekty zjeżdżalni

Projekt wykonawczy obejmuje:

  • Przebieg zjeżdżalni
  • Projekt fundamentów wraz z siatką fundamentową
  • Projekty konstrukcji wsporczej wraz z klatką schodową
  • Konieczne oświadczenia
Od projektu do realizacji

2. Produkcja zjeżdżalni

Po uzyskaniu akceptacji projektu przez Inwestora zjeżdżalnia jest produkowana zgodnie z dokumentacją techniczną. Surowce użyte do produkcji (żywice, żelkoty, mata szklana, śruby, sika) posiadają certyfikaty i atesty.

Wszystkie nasze rury są rurami bezszwowymi, co ma ogromny wpływ na zwiększenie komfortu zjazdu jak również jest elementem podnoszącym estetykę wykonania.

Budowa zjeżdżalni

3. Montaż zjeżdżalni

W terminie uzgodnionym z Inwestorem następuje montaż zjeżdżalni. Wykonywany jest on przez wykwalifikowanych pracowników z umiejętnościami alpinistycznymi i przebiega etapowo.

W ostatnim etapie prac w określonych typach zjeżdżalni montowana jest sygnalizacja Start-Stop. Przy wejściach na poszczególne elementy startowe umieszcza się regulamin korzystania ze zjeżdżalni w postaci piktogramów zgodnych z normą  PN- EN 1069-2.

4. Oddanie zjeżdżalni do użytku.

 

Po zakończeniu montażu i po doprowadzeniu wody do elementu startowego zjeżdżalni przeprowadzane zostają próbne ślizgi zgodnie z zaleceniami normy PN-EN 1069-1.

Przekazując zjeżdżalnie użytkownikowi szkolimy personel zamawiającego w zakresie fachowego i bezpiecznego użytkowania obiektu oraz przekazujemy Instrukcje obsługi, użytkowania i konserwacji.