+ 48 32 731 52 80 itco@kki.pl

Atrakcje dla dzieci

Wodnym zabawom towarzyszyć mogą zwierzątka tryskające wodą (np. Orka, Foka, Pingwin, itp.) lub mini zjeżdalnie dla najmniejszych uczestników wodnych szaleństw w kształcie zwierzątek i budowli.

Wodne zjeżdżalnie i atrakcje dla dzieci są elementami małej architektury, które można zastosować na każdym, nawet najmniejszym obiekcie.

Stanowią one atrakcje dla każdego malucha. Zabawki mają kształty zwierzątek lubianych przez dzieci. Są one zarówno ładne jak i bezpieczne. Kolorystyka każdej atrakcji jest dowolna w zależności od wizji projektanta obiektu.

Zabawki tryskające wodą

Ośmiornica

Ośmiornica

Każdy brodzik można uatrakcyjnić umieszczając w nich sympatyczą Ośmiornicę. Jej opływowe kształty zapewniają dzieciom bezpieczną zabawę i skłaniają do przytulania. Zabawki wykonywane są z pięknych, kolorowych laminatów. Ośmiornicę produkujemy w wersji z fonatanną lub bez.

Wysokość

500 mm

Średnica

2050 mm

Orka

Orka

Orka bez wątpienia jest zwierzęciem, które wzbudza zachwyt wśród dzieci. Nasza zabawka swoją kolorystyką przypomina prawdziwą orkę. Obłe kształty zwierzątka przyciągają najmłodszych, które chętnie wspinają się na jej grzbiet. Zabawkę polecamy w wersji z fonntanną oraz bez.

Orka_AMNON
Hipcio

Hipcio

Pierwszy kontakt dziecka z basenem zaczyna się od brodzika. Umieszczając w nim sympatyczne, kolorowe zwierzątka pomagamy im w kontakcie z wodą. Kształt Hipcia zapewnia bezpieczną zabawę, skłania do przytulania a piękna, wesoła kolorystyka zapewnia uśmiech na twarzach dzieci. Zabawka posiada wersję z fontanną oraz bez.

Hipopotam_AMNON
Foczka

Foczka

Foczka może spełniać rolę ozdobną, mieć formę fontanny tryskając wodą jak i być interaktywną zabawką poprzez zamontowanie do niej pompki wodnej, którą uruchamiać mogą same dzieci. Może być wykonana w klasycznym antracytowym kolorze jak również we wszystkich innych barwach w zależności od upodobań. Foczka poprzez swój sympatyczny kształt dodaje wnętrzu ciepła i lekkości. Proponujemy 3 wersje: z fontanną, bez fontanny oraz z dźwignią i pompą wodną.

Foka_AMNON
Autko

Autko

Samochód jest obiektem zainteresowania dzieci od najmłodszych lat. Nasze autko swą miłą twarzą woła wręcz do zabawy! Interaktywne elementy, jak ruchoma kierownica w wersji multimedialnej wzbogacone o włączające się światła oraz efekty akustyczne, gwarantują niezapomniane “przejażdzki”. Wszystko to w wykonaniu zapewniającym maksymalne bezpieczenstwo użytkowania, przystosowanym do instalacji w otoczeniu wodnym.

Autko_AMNON
Grzybek

Grzybek

Fontanna Grzybek jest atrakcją cieszącą się popularnością zarówno młodszych jak i starszych użytkowników. Spływające po kapeluszu strumienie tworzą ścianę wody, w której wszyscy chętnie się pluskają. W dodatku efekt spływającej wody jest bardzo widowiskowy. Kapelusz Grzyba może być w kolorystyce muchomora, która doskonale wpisuje się w charakter brodzików dla dzieci. Kapelusz Grzyba może być także jednokolorowy a stonowany do kolorystyki wnętrza dodaje mu elegancji.

Wiaderko z wodą

Wiadro przelewowe

 W największych upałach dorośli znajdują w nim źródło chłodnego orzeźwienia, zaś uwaga najmłodszych zawsze skierowana jest na wylewającą się z wiaderka wodę na daszek, który rozpryskuje ją na boki.

Kubełek z wodą
Tryskacz Kwiatek

Tryskacze np. Kwiatek

Kolorowy kwiatek rozpryskuje wodę na uczestników wodych zabaw.

Kwiatek
Rynna otwarta fi 600

Tryskacze łukowe

Świetna a zarazem prosta atrakcja dla wszystkich. Wygięty w łuk natrysk wodny dostarcza ogromne ilości zabawy.

Tryskacze łukowe
Rodzinna

Tryskacze boczne

Natrysk boczny podobny do łukowego, ale tylko z jednej strony.

Tryskacz boczny
Rynna otwarta fi 600

Armatka wodna

Świetna zabawka dla dzieci. Armatka wyrzuca wodę przed siebie a dzięki wielkiej rączce można dowolnie zmieniać kąt “strzału”.

Wysokość

1000 mm

Szerokość

1000 mm

Szerokość podstawy

400 mm

Armatka nr 2

Armatka wodna nr 2

Świetna zabawka dla dzieci. Armatka wyrzuca wodę przed siebie a dzięki wielkiej rączce można dowolnie zmieniać kąt “strzału”.

Wysokość

1000 mm

Szerokość

1000 mm

Szerokość podstawy

400 mm

Małe zjeżdżalnie

Latarnia Morska

Latarnia morska

Latarnia morska jest bez wątpienia elementem małej architektury, który kojarzy się z wodą. Godnym podkreślenia jest fakt, że jej wnętrze jest wyłożone dodatkową warstwą gładkiego laminatu, co czyni ją estetyczną, przytulną i bezpieczną.

Dziecko lubi wchodzić do zamkniętych przestrzeni, które wabią je swoją tajemniczością. Latarnia jest właśnie takim miejscem. Latarnia może być uatrakcyjniona efektami świetlnymi w postaci migających świateł naśladujących światło prawdziwej latarni.

Wysokość

2320 mm

Szerokość

1300 mm

Długość

3500 mm

Tęczowy Dino

Tęczowy Dino

Choć Tęczowy Dino wydaje się najbardziej klasyczny w swojej prostocie to swoim designem wpasowuje się w najbardziej eleganckie wnętrza. Soczystością barw przyciąga i cieszy oko użytkowników. Jego stosunkowo niewielkie gabaryty pozwalają umieszczać go w małych brodzikach.

Wysokość

1250 mm

Szerokość podstawy

2800 / 1000 mm

Start ześlizgu

900 mm

Rybka

Rybka

Zjeżdżalnia Rybka doskonale wpisuje się w wodny charakter obiektu. Została ona zaprojektowana z wielką dbałością o szczegóły. Jej wyprofilowane kształty podkreśla cała gama soczystych barw. Poprzez łagodne ukształtowanie ślizgu atrakcja jest bezpieczna nawet dla najmłodszych dzieci.

Rybka_AMNON
Słoń

Słoń

 Zjeżdżalnia Słoń to klasycznej budowy zjeżdżalnia, która przyciąga dzieciaki jak magnes. Wiele godzin beztroskiej zabawy dzięki długiemu zjazdowi po trąbie. Może być wykonana w dwóch wersjach: do postawienia w basenie oraz z przedłużką do umieszczenia na brzegu basenu. Świetnie sprawdzi się z basenie otoczonym murkiem, gdyż zmieści się on pomiędzy trąbą a przednimi nogami Słonia.

Slon_AMNON
Smok

Smok

Smok jest na rynku atrakcji wodnych dla dzieci jedną z oryginalniejszych zjeżdżalni. Imponuje zarówno wielkością jak i fantazją wykonania szczegółów pancerza. Kolorystyka może być różnorodna począwszy od ekologicznej wtapiającej się w krajobraz groty skalnej po różne fantazyjne kolory. Zjeżdżalnia mimo swoich stosunkowo dużych gabarytów została wykonana ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo małych użytkowników. Atrakcja ta pozwala dziecku przenieść się w czarodziejski świat baśni.

Wysokość

1950 mm

Szerokość

2050 mm

Długość

3900 mm

Długość ślizgu

1200 mm

Start ześlizgu
2300 mm
Mały Dino

Dinuś Mała zjeżdżalnia

Zjeżdżalenka dla najmniejszych dzieci Dino jest mobilna dzięki czemu można ją przestawiać w różne miejsca. Jej nieskomplikowany kształt oraz małe wymiary nie wymagają dużych nakładów finansowych. Można ją wykonać w każdym kolorze tęczy ozdabiając dodatkowymi elementami.

Maly_Dino_AMNON

ZABAWA

Nasze zjeżdżalnie zapewniają radość i dobrą zabawę.

JAKOŚĆ

Jesteśmy pewni co do jakości naszych produktów.

BEZPIECZEŃSTWO

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo użytkownika.

Proponujemy również …

Wodne Place Zabaw

Place zabaw urozmaicają przestrzeń przeznaczoną do wodnych zabaw najmłodszych pociech. Proponujemy szeroki wachlarz zjeżdżalni dla dzieci. Mogą być one skonfigurowane w postaci rynny otwartej lub rury zamkniętej.

Doskonale sprawdzają się także zjeżdżalnie Rodzinne, które pozwalają korzystać z nich całym rodzinom. Ciekawą propozycją są systemy zjeżdżalni prostych i krętych.