Magiczny Tunel

Wpisano na Innowacja, Typy zjeżdżalni

Magiczny Tunel

Super atrakcja z użyciem nowoczesnej technologii

Wyobraźcie sobie Państwo ogromny tunel, w którym zjeżdżamy muskani bajecznie kolorowymi strumieniami światła przedostającymi się przez przezierne paski. Wszystko to dzięki temu, że w nowej technologii te ogromne elementy schodzą z formy w całości bez jakiegokolwiek szwu bocznego. Nowoczesny design sprawia, że zjeżdżalnia ma niemalże kosmiczny wygląd. Już od początku roku 2013  można korzystać z niej na Węgrzech w Budapeszcie na Wyspie Małgorzaty. Było to nie lada wyzwanie dla polskiej firmy, albowiem to miejsce jest dla Węgrów miejscem szczególnym. Objęte nadzorem konserwatora zabytków od wielu stuleci jest miejscem, gdzie Węgrzy zmierzają po rozrywkę, rekreację i zdrowie.

Zjedź Magicznym Tunelem już teraz! Zobacz video!

Film pochodzi ze strony: index.hu

Ważnym podkreślenia jest aspekt, że Magiczny Tunel jest atrakcją dla całych rodzin. Można w nim zjeżdżać na pontonach 2, 3 lub 4-osobowych. Pozwala na to średnica oraz eliptyczny kształt ślizgu a brak szwu bocznego zapewnia komfort jazdy. Jeżeli dodamy jeszcze  naturalne efekty świetlne zjazd przysporzy niezapomnianych wrażeń.

W Polsce w ostatnich latach powstało i nadal powstają aquaparki, pływalnie, baseny zewnętrzne, baseny przyszkolne. Polacy odkryli dobrodziejstwa korzystania z akwenów wodnych. Inwestorzy szukają nowych pomysłów, aby uatrakcyjnić swoje obiekty. Amnon Polska Sp. z o.o. wyszła im naprzeciw wzbogacając swoją ofertę o Magiczny Tunel - nowoczesne rozwiązanie na światowym poziomie.

Dla Inwestorów interesującym może być fakt, że zjeżdżalnia wykorzystująca naturalne efekty świetlne nie wymaga montowania skomplikowanej elektroniki jak to ma miejsce w przypadku zastosowania ledowych efektów multimedialnych. Nie pociąga zatem za sobą kosztów zastosowania elektroniki ani także dodatkowych kosztów na jej serwisowanie. Brak szwu bocznego ułatwia utrzymanie ślizgu w czystości i przedłuża jego żywotność.

Charakterystyka 
Wiek:3-100 lat
Szybkość:łagodna
Długość:45 m tor eliptycznie zamknięty
Wysokość: 10 m
Średnica:
Spadek:zmienny w zależności od odcinka zjeżdżalni
Lądowanie:do basenu
Zapotrzebowanie na wodę:120 - 140 m3/h
Forma:o linii spirali

Ta strona jest również dostepna w języku: angielski węgierski