Firma

Amnon Polska Sp. z o.o. zajmuje się wykonywaniem zjeżdżalni i atrakcji wodnych począwszy od fazy opracowania projektu, poprzez produkcję i montaż zjeżdżalni, a skończywszy na szkoleniu personelu w zakresie bezpiecznego użytkowania obiektu.

Podejmujemy się zaprojektowania i wykonania każdego systemu zjeżdżalni stosując się ściśle do zapotrzebowań inwestora. Obiekty nasze wykonane są z najwyższej jakości żywicy poliestrowej zbrojonej włóknem szklanym. Wyroby naszej produkcji odpowiadają normom EN 1069-1 i 1069-2.

Naszym odbiorcom służymy kilkuletnią gwarancją, która obejmuje między innymi coroczny przegląd obiektu w okresie przestoju w jego użytkowaniu.

Amnon Polska Sp. z o.o. oferuje szeroki asortyment zjeżdżalni - od najprostszych po najbardziej skomplikowane. Należą do nich zarówno Anakonda, Rura zamknięta, Kamikaze, Black Hole, Cebula, Canyon, Twister, Zjeżdżalnia Rodzinna, Wielotorowa, Pontonowa jak i szeroki wachlarz zjeżdżalni dziecięcych oraz zabawek wodnych.

Zapraszamy do odwiedzenia wykonanych przez nas obiektów, aby przekonać się o profesjonalizmie wykonania a także cieszyć się z rozrywki, jaką niosą ze sobą nasze zjeżdżalnie.

Ta strona jest również dostepna w języku: angielski węgierski